Válečné hry zdarma

Velmi oblíbená tanková hra World Of Tanks od společnosti Wargaming. Připojte se ve hře World of tanks k miliónům hráčů po celém světě online. Vyberte si jeden z více než 240 vyzbrojených tanků, které můžete dále také i vylepšovat a bojujte o holý život. Můžete se těšit na nekonečnou akci, kterou jen World Of Tanks a to navíc zcela zdarma přináší. World of Tanks je týmová online hra pro jednoho i vícero hráčů, věnovaná tankovým bitvám první poloviny 20. století. Zapojte se do epických tankových střetnutí a společně s dalšími ocelovými oři, bok po boku, ovládnětě nekonečný tankový svět!

World of tanks - cheaty

Přehledné statistiky a online hru zdarma plnou cheatů na premium tanky můžete hrát pohodlně na svém tabletu, mobilu či stolním PC. Kdo by se nechtěl stát bojovníkem v tankové bitvě z druhé světové války, spousty herních módů ke stažení, skinů a speciálních zbrojí. Doporučiji používat cheaty na peníze, ovšem nic by se samozřejmě němělo přehánět.

Online hra War Thunder je válečná letecká hra z období 2. světové války. V online hře zdarma War Thunder jsou obsaženy hlavní letecké bitvy z tohoto období, ve kterých budete válčit proti hráčům z celého světa v gigantických bitvách. Ve hře jsou na výběr stovky letadel z období 1927-1948, všechna velmi precizně a detailně zpracována do těch nejmenších detailů. Každé letadlo ve War Thunder má také velmi realistický vlastní specifický způsob ovládání. Samozřejmostí hry je zbrojní arzenál letadel, který můžete postupně také online upgradovat. Bitva se neodehrává pouze ve vzduchu, ale také na zemi a na moři. Propracovaný systém hry umožňuje hrát zároveň proti sobě desítkám hráčů současně. Množství možnosti nastavení ve hře ocení nejen zkušení uživatelé, ale zároveň dovolí i úplným začátečníkům, naplno si užít hru a vyřádit se. Hra War Thunder není zaměřená pouze na multiplayer, ale na své si rozhodně přijdou i příznivci singleplayer. Hraj zdarma s použitím speciálních cheatů online.

Příspěvek byl publikován v rubrice Válečné se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.