Sportovní hry

Nejhranější SPORTovní hry

Online hra Goal United je to pravé nejen pro milovníky fotbalových manažerů. Tak jako u ostatních her tohoto typu se stáváte manažerem fotbalového týmu a vaším úkolem je postarat se o kompletní chod celého klubu včetně týmu a zázemí. Máte tak na starosti nejen sestavu, ale i tréninky, fotbalový stadion a spoustu dalších věcí. Díky propracované grafice a skvělé hratelnosti získala Goal United několik prestižních ocenění. Nyní máte možnost si tuto hru zahrát i v českém jazyce a samozřejmě zdarma i VY!

GRAND PRIX RACING

Hra Grand Prix Racing přináší velmi netradiční kombinaci manažerského titulu spolu se závody formule F1 a to vše zdarma pouze prostřednictvím internetového prohlížeče. Hra patří mezi oblíbené online hry, a to nejen na českém trhu a vyžaduje rozhodné strategické i manažerské myšlení. Začátečníci kupříkladu nesmí propadnout prvotnímu nadšení a všechny herní peníze utratit ještě vůbec před startem prvního závodu. Pokuste se udělat svůj tým úspěšný vytvořením dobrého vozu, navrhnutím iedální závodní strategie, zaměstnáním správného jezdce i kvalifikovaných pracovníků. Ale pozor na dostatek financí, času a číhající konkurenci.
Příspěvek byl publikován v rubrice Sportovní hry se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.